Menu

Herre - Albani serien (Fynsserien)

Træning: Tirsdag og Torsdag 19.00 - 21.00

Hvor: JK Byg og Montage Park - Gyvelvænget 12A

Bane: Bane 4 og 5

Cheftræner: Morten Rasmussen

Spillende Assistenttræner: Benjamin "Dikte" Hansen

Holdleder: Nikolaj Klok

KampprogramSydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1

Maj 2021

Bogense G & IF
HHT
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Marienlyst

KampprogramAlbaniserien Herrer - 2021/2022 • Pulje 1

August 2021

Marstal/Rise
0 - 1
livescore
Ude
Marstal Stadion

Bogense G & IF

Bogense G & IF
2 - 2
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Otterup B & IK
September 2021

Bogense G & IF
0 - 3
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

S.f.B.- Oure FA

Dalum IF
1 - 1
livescore
Ude
Dalum Stadion

Bogense G & IF

MG & BK
3 - 3
livescore
Ude
MG & BK.s anlæg

Bogense G & IF

Bogense G & IF
1 - 3
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Tarup-Paarup IF

Kildemosens BK
2 - 3
livescore
Ude
Kildemosens anlæg

Bogense G & IF
Oktober 2021

Bogense G & IF
2 - 3
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

ØB

Kerteminde BK
2 - 2
livescore
Ude
ALBANI Kerteminde Stadion

Bogense G & IF

Bogense G & IF
0 - 6
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Fjordager IF

Tved BK
3 - 2
livescore
Ude
Tved Stadion

Bogense G & IF

Bogense G & IF
30. okt
Kl. 15.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Flemløse/Haarby
November 2021

MorudVeflinge
6. nov
Kl. 13.00
Ude
MORUD VVS-EL STADION

Bogense G & IF
Marts 2022

Bogense G & IF
27. mar
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Marstal/Rise
April 2022

Bogense G & IF
3. apr
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

MG & BK

Otterup B & IK
10. apr
Kl. 00.00
Ude
Nordfyns Bank Arena

Bogense G & IF

Bogense G & IF
15. apr
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

MorudVeflinge

S.f.B.- Oure FA
24. apr
Kl. 00.00
Ude
S.f.B. Hellegårdsvej

Bogense G & IF
Maj 2022

Bogense G & IF
1. maj
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Dalum IF

Tarup-Paarup IF
8. maj
Kl. 00.00
Ude
Home Tarup Park

Bogense G & IF

Bogense G & IF
15. maj
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Kildemosens BK

ØB
22. maj
Kl. 00.00
Ude
ØB.s Anlæg

Bogense G & IF

Bogense G & IF
29. maj
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Kerteminde BK
Juni 2022

Fjordager IF
1. jun
Kl. 18.45
Ude
Fjordager IF.s anlæg

Bogense G & IF

Bogense G & IF
12. jun
Kl. 00.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Tved BK

Flemløse/Haarby
19. jun
Kl. 00.00
Ude
Flemløse Stadion

Bogense G & IF

StillingSydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Agedrup-Bullerup BK 0 0 0 0 0
2 Allesø GF 0 0 0 0 0
3 Assens FC 0 0 0 0 0
4 Aunslev IF 0 0 0 0 0
5 B 1909 0 0 0 0 0
6 B.67 0 0 0 0 0
7 B1913 0 0 0 0 0
8 BBB 0 0 0 0 0
9 BIF/FHIF 0 0 0 0 0
10 Birkende BK 0 0 0 0 0
11 BK Vestfyn 0 0 0 0 0
12 BK2020 0 0 0 0 0
13 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
14 Bolbro G & IF 0 0 0 0 0
15 Brylle/Tommerup 0 0 0 0 0
16 Bøgebjerg IF 0 0 0 0 0
17 Båring GF 0 0 0 0 0
18 Chang 0 0 0 0 0
19 Dalby IF 0 0 0 0 0
20 Drigstrup BK 0 0 0 0 0
21 DSIO 0 0 0 0 0
22 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0
23 FC Avrasya 0 0 0 0 0
24 FC BiH Odense 0 0 0 0 0
25 FC Broby 0 0 0 0 0
26 FC Campus 0 0 0 0 0
27 FC Hjallese 0 0 0 0 0
28 FC Kurant 0 0 0 0 0
29 FC Odense 0 0 0 0 0
30 FC Sydfyn 0 0 0 0 0
31 FIUK, Odense 0 0 0 0 0
32 Fjordager IF 0 0 0 0 0
33 Flemløse/Haarby 0 0 0 0 0
34 Fraugde G & IF 0 0 0 0 0
35 Gelsted 0 0 0 0 0
36 Gislev IF 0 0 0 0 0
37 Herrested-Ørbæk BK 0 0 0 0 0
38 Hesselager Fodbold 0 0 0 0 0
39 Holluf Pile-Tornbjerg IF 0 0 0 0 0
40 Hospitalets FK 0 0 0 0 0
41 Højby S & G 0 0 0 0 0
42 Hårslev BK 0 0 0 0 0
43 Kauslunde IF 0 0 0 0 0
44 Kerte GF 0 0 0 0 0
45 Kerteminde BK 0 0 0 0 0
46 KFUM 0 0 0 0 0
47 Kildemosens BK 0 0 0 0 0
48 Kirkeby IF 0 0 0 0 0
49 Korinth IF 0 0 0 0 0
50 Korup IF 0 0 0 0 0
51 KR 70 0 0 0 0 0
52 Krarup Espe Fodbold 0 0 0 0 0
53 KRFK 0 0 0 0 0
54 Kværndrup BK 0 0 0 0 0
55 Langeskov IF 0 0 0 0 0
56 Langtved SG & IF 0 0 0 0 0
57 Marienlyst 0 0 0 0 0
58 Marslev G & IF 0 0 0 0 0
59 Marstal/Rise 0 0 0 0 0
60 MorudVeflinge 0 0 0 0 0
61 Munkebo BK 0 0 0 0 0
62 Nr. Lyndelse/Søby F.C. 0 0 0 0 0
63 Nr. Søby BK 0 0 0 0 0
64 Nr. Aaby IK 0 0 0 0 0
65 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
66 Odense Foxes 0 0 0 0 0
67 OKS 0 0 0 0 0
68 Ommel BK 0 0 0 0 0
69 Otterup B & IK 0 0 0 0 0
70 PDIF 0 0 0 0 0
71 Posten 0 0 0 0 0
72 Ringe BK 0 0 0 0 0
73 Rudkøbing BK 0 0 0 0 0
74 Ryslinge BK 0 0 0 0 0
75 Røde Stjerne 0 0 0 0 0
76 S.K.F.I.F. 0 0 0 0 0
77 Sanderum BK 0 0 0 0 0
78 SFF 2015 0 0 0 0 0
79 Skamby 0 0 0 0 0
80 Skovby GF 0 0 0 0 0
81 Skårup IF 0 0 0 0 0
82 SSV Højfyn 0 0 0 0 0
83 Stenstrup IF 0 0 0 0 0
84 Stige Boldklub 2017 0 0 0 0 0
85 Stjernen BK 0 0 0 0 0
86 Strib IF 0 0 0 0 0
87 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
88 Særslev BK 0 0 0 0 0
89 Søhus Stige 0 0 0 0 0
90 Søllinge BK 0 0 0 0 0
91 Søndersø BK 0 0 0 0 0
92 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
93 Thurø BK af 1920 0 0 0 0 0
94 Tranekær/Tullebølle IF 0 0 0 0 0
95 Tved BK 0 0 0 0 0
96 Tårup IF 0 0 0 0 0
97 Tåsinge f. B. 0 0 0 0 0
98 Ubberud IF 0 0 0 0 0
99 UCL FC 0 0 0 0 0
100 UTOPIA ( F.K.) 0 0 0 0 0
101 Vinder FC Sydfyn/Ubberud IF 0 0 0 0 0
102 Vindinge BK 0 0 0 0 0
103 ØB 0 0 0 0 0
104 Aarslev BK 0 0 0 0 0
105 Aarup BK 0 0 0 0 0
106 Åsum IF 0 0 0 0 0

StillingAlbaniserien Herrer - 2021/2022 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 S.f.B.- Oure FA 10 7 3 0 24
2 Kerteminde BK 11 6 4 1 22
3 Dalum IF 10 6 2 2 20
4 Fjordager IF 12 6 1 5 19
5 Otterup B & IK 11 5 4 2 19
6 Tved BK 12 6 1 5 19
7 Flemløse/Haarby 12 6 0 6 18
8 Marstal/Rise 11 5 3 3 18
9 Tarup-Paarup IF 12 3 4 5 13
10 MG & BK 12 3 3 6 12
11 ØB 11 2 5 4 11
12 Bogense G & IF 11 2 4 5 10
13 MorudVeflinge 11 1 5 5 8
14 Kildemosens BK 12 0 3 9 3

Holdets stab

Cheftræner
profil
Morten Rasmussen
Assistenttræner
ingen pic
Benjamin Hansen
Holdleder
ingen pic
Nikolaj Klok
Målmandstræner
ingen pic
Chris Neumann
Kampklar assistent
ingen pic
Mikkel Langaa
Seniorformand
ingen pic
Søren Due