Menu

U14 - Drenge

Træning: Mandag og Onsdag kl. 17.30 - 19.00

Fra torsdag den 25. august
Frivillig træning: Teknik og lidt styrke
Målmandstræning (tidspunkt følger)
Træner:
Palle Andersen
Assistenttræner:
Thomas Hansen
Morten Flye
Teknik og styrketræner
Tobias Flye
Teknik og styrketræner

KampprogramU14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1

August 2022

Bogense G & IF
22. aug
Kl. 17.45
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

MG & BK

Nr. Åby/Båring
27. aug
Kl. 10.30
Ude
Nr.Aaby Idrætspark

Bogense G & IF
September 2022

Bogense G & IF
4. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Søndersø BK

Bogense G & IF
7. sep
Kl. 17.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

EGB

Morud IF
17. sep
Kl. 14.00
Ude
MORUD VVS-EL STADION

Bogense G & IF

MG & BK
25. sep
Kl. 12.00
Ude
MG & BK.s anlæg

Bogense G & IF
Oktober 2022

Bogense G & IF
3. okt
Kl. 17.45
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Nr. Åby/Båring

Søndersø BK
8. okt
Kl. 12.00
Ude
Søndersø Stadion

Bogense G & IF

EGB
16. okt
Kl. 00.00
Ude
Ejby Stadion

Bogense G & IF

Bogense G & IF
24. okt
Kl. 17.45
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Morud IF

KampprogramU14 drenge 8M (2009) - efterår 2022 • Pulje 2

August 2022

Bogense G & IF
20. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Tarup/Paarup IF

Gislev IF
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Gislev Stadion

Bogense G & IF
September 2022

Bogense G & IF
3. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

KFUM.s BK

Bogense G & IF
10. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Allesø GF

Bogense G & IF
24. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

SB/BBB
Oktober 2022

B1913
1. okt
Kl. 11.00
Ude
Campus Road

Bogense G & IF

Bogense G & IF
8. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

FC Østfyn

Vindinge BK
16. okt
Kl. 10.00
Ude
Vindinge Sportsplads

Bogense G & IF

StillingU14 drenge 8M (2009) - efterår 2022 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allesø GF 0 0 0 0 0
2 B1913 0 0 0 0 0
3 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
4 FC Østfyn 0 0 0 0 0
5 Gislev IF 0 0 0 0 0
6 KFUM.s BK 0 0 0 0 0
7 SB/BBB 0 0 0 0 0
8 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
9 Vindinge BK 0 0 0 0 0

Holdets stab

Træner
ingen pic
Palle Andersen
Assistenttræner
ingen pic
Thomas Hansen