Herre - Serie 1
Træning: Tirsdag og Torsdag kl. 19.00 - 21.00
Hvor: JK Byg og Montage Park - Gyvelvænget 12A
Bane: Bane 4 og 5
Cheftræner: Niels Mogensen
Holdleder:
KampprogramHerre AS-kval - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramPokalen 2024/25 • Pulje 1
StillingHerre AS-kval - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | OKS | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |
2 | B 1909 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
3 | Bogense G & IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | |
4 | FC Broby | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
5 | KFUM | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
6 | KRFK | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
7 | Munkebo Boldklub | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
8 | SfB-Oure FA | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
9 | Glamsbjerg IF | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | |
10 | Kildemosens BK | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
11 | Vindinge BK | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
12 | Ringe BK | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
StillingPokalen 2024/25 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Agedrup-Bullerup BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Allesø GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Assens FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Aunslev IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | B1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | B67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | BBB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | Birkende BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | BK Posten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | BK Stjernen af 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | BK Vestfyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | BK2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | Bogense G & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16 | Bolbro G & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Brylle/Tommerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | Båring GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19 | Chang | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20 | Dalum IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21 | DSIO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | Egebjerg Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23 | ERI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24 | FC Avrasya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25 | FC BiH Odense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26 | FC Broby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27 | FC Campus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28 | FC Hjallese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29 | FC Kurant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30 | FC Odense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31 | FC Sydfyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32 | FIUK, Odense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33 | Fjordager IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34 | FK Utopia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35 | Flemløse BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
36 | Gelsted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
37 | Gislev IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38 | Glamsbjerg IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
39 | Hesselager Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
40 | Holluf Pile/Fraugde GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
41 | Hospitalets FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
42 | Højby S & G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
43 | Haarby IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
44 | Kauslunde IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
45 | Kerteminde BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
46 | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
47 | Kildemosens BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
48 | Kirkeby IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
49 | Klinte Grindløse FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
50 | Korinth IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
51 | KR 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
52 | Krarup Espe Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
53 | KRFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
54 | KU BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
55 | Langeskov IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
56 | Langtved SG & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
57 | Longelse Sp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
58 | Marienlyst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
59 | Marslev G & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
60 | Marstal/Rise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
61 | MorudVeflinge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
62 | Munkebo Boldklub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
63 | Nr. Aaby IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
64 | Nyborg G & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
65 | Odense Foxes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
66 | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
67 | Ommel BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
68 | Otterup Bold- og Idrætsklub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
69 | Ringe BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
70 | Rudkøbing BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
71 | Ryslinge BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
72 | Røde Stjerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
73 | S.K.F.I.F. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
74 | Sanderum BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
75 | SFF 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
76 | Skovby GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
77 | Skårup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
78 | SSV Højfyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
79 | Stenstrup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
80 | Stige Boldklub 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
81 | Strib IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
82 | SUB Ullerslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
83 | Særslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
84 | Søhus Stige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
85 | Søndersø BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
86 | Tarup/Paarup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
87 | Thurø BK af 1920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
88 | Tved BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
89 | Tårup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
90 | Tåsinge f. B. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
91 | UCL FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
92 | Verninge IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
93 | Vindinge BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
94 | ØB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
95 | Aarslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
96 | Aarup BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
97 | Åsum IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |