Menu

U14 - Drenge

Træning: Tirsdag og Torsdag kl 17.30-19.00

Hvor: JK Byg og Montage Park - Gyvelvænget 12A

Træner: Palle Andersen

Assistenter: Simon Eidseth Andersen, Mathias Riber og Søren K. Mortensen

 

KampprogramU14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1

August 2020

Bogense G & IF
2 - 5
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

FEH Fodbold

Glamsbjerg IF
5 - 1
livescore
Ude
Glamsbjerg Stadion

Bogense G & IF
September 2020

Bogense G & IF
1 - 10
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Søhus Stige

Bogense G & IF
4 - 3
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Aarup BK

Tommerup BK
4 - 1
livescore
Ude
Tommerup Stadion

Bogense G & IF
Oktober 2020

Bogense G & IF
2 - 9
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Dalum IF

BBB/SB
6 - 1
livescore
Ude
Bellinge Stadion

Bogense G & IF

Morud IF
2 - 3
livescore
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Bogense G & IF

Bogense G & IF
3 - 1
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Nr. Aaby IK

Bogense G & IF
0 - 7
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Tarup/Paarup IF
November 2020

Otterup B & IK
12 - 1
livescore
Ude
Nordfyns Bank Arena

Bogense G & IF

KampprogramInde - U14 drenge A/B (2007) • Pulje 1

November 2020

Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
4 - 1
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Bogense G & IF

Bogense G & IF
3 - 1
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Assens FC

Aarup BK (2)
2 - 3
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Bogense G & IF

Bogense G & IF
4 - 3
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK (1)

Bogense G & IF
2 - 2
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tommerup BK
December 2020

Bogense G & IF
6. dec
Kl. 14.27
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)

Assens FC
6. dec
Kl. 14.45
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Bogense G & IF

Bogense G & IF
6. dec
Kl. 14.57
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarup BK (2)

Aarup BK (1)
6. dec
Kl. 15.09
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Bogense G & IF

Tommerup BK
6. dec
Kl. 15.33
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Bogense G & IF

KampprogramInde - U14 drenge C (2007) • Pulje 2

November 2020

Otterup B & IK
2 - 1
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Bogense G & IF

Bogense G & IF
0 - 2
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

EGB (2)

Bogense G & IF
1 - 2
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

FEH Fodbold (1)

Tarup/Paarup IF (2)
2 - 1
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Bogense G & IF
December 2020

Bogense G & IF
6. dec
Kl. 12.15
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Otterup B & IK

EGB (2)
6. dec
Kl. 12.39
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Bogense G & IF

FEH Fodbold (1)
6. dec
Kl. 13.03
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Bogense G & IF

Bogense G & IF
6. dec
Kl. 13.27
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Tarup/Paarup IF (2)

StillingU14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Søhus Stige 11 10 0 1 30
2 Tarup/Paarup IF 11 8 1 2 25
3 Otterup B & IK 11 7 1 3 22
4 Tommerup BK 11 7 0 3 21
5 Glamsbjerg IF 11 6 2 3 20
6 Dalum IF 11 6 0 5 18
7 BBB/SB 11 4 1 5 13
8 FEH Fodbold 11 4 1 6 13
9 Bogense G & IF 11 3 0 8 9
10 Aarup BK 11 2 2 7 8
11 Morud IF 11 2 1 8 7
12 Nr. Aaby IK 11 1 1 9 4

StillingInde - U14 drenge A/B (2007) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tommerup BK 5 3 2 0 11
2 Bogense G & IF 5 3 1 1 10
3 Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1) 5 2 2 1 8
4 Aarup BK (2) 5 1 2 2 5
5 Aarup BK (1) 5 1 1 3 4
6 Assens FC 5 1 0 4 3

StillingInde - U14 drenge C (2007) • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 EGB (2) 4 3 1 0 10
2 Otterup B & IK 4 2 1 1 7
3 FEH Fodbold (1) 4 2 1 1 7
4 Tarup/Paarup IF (2) 4 1 1 2 4
5 Bogense G & IF 4 0 0 4 0

Holdets stab

Assistenttræner
ingen pic
Simon Eidseth Andersen
Assistenttræner
ingen pic
Søren Kallesøe Mortensen
Assistenttræner
profil
Mathias Riber
Træner
profil
Finn Andersen