Menu

U13 - Piger (U12-13)

Træning: Mandag og onsdag 17.00 - 18.30

Hvor: JK Byg og Montage Park - Gyvelvænget 12A

Træner: Anne-Kathrine Ladefoged Mølgaard

KampprogramU13 pige 8M (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 2

August 2020

Bogense G & IF
0 - 5
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

MG & BK

Bogense G & IF
UHT
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

EGB
September 2020

Bogense G & IF
1 - 0
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Næsby BK

SSV Højfyn
4 - 2
livescore
Ude
Albani Arena Vissenbjerg

Bogense G & IF

Allesø GF
3 - 4
livescore
Ude
Allesø / Spurvelundsskolen

Bogense G & IF

MG & BK
UHT
Ude
MG & BK.s anlæg

Bogense G & IF
Oktober 2020

EGB
4 - 0
livescore
Ude
Ejby Stadion

Bogense G & IF

Næsby BK
1 - 1
livescore
Ude
ALPI Arena Næsby

Bogense G & IF

Bogense G & IF
2 - 3
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

SSV Højfyn
November 2020

Bogense G & IF
6 - 3
livescore
Hjemme
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Allesø GF

KampprogramInde - U13 pige B (2008) • Pulje 2

November 2020

Søhus Stige
3 - 0
Ude
Gislev-Hallen

Bogense G & IF

Bogense G & IF
1 - 0
Hjemme
Gislev-Hallen

EGB

Bogense G & IF
0 - 0
Hjemme
Gislev-Hallen

Glamsbjerg IF (2)

Dalum IF
1 - 0
Ude
Gislev-Hallen

Bogense G & IF

Tarup/Paarup IF
3 - 0
Ude
Gislev-Hallen

Bogense G & IF

Bogense G & IF
2 - 1
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Søhus Stige

EGB
1 - 1
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Bogense G & IF

Glamsbjerg IF (2)
0 - 4
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Bogense G & IF

Bogense G & IF
1 - 1
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Dalum IF

Bogense G & IF
3 - 1
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Tarup/Paarup IF

StillingU13 pige 8M (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 MG & BK 10 9 0 1 27
2 SSV Højfyn 10 6 2 2 20
3 Næsby BK 10 4 2 4 14
4 Bogense G & IF 10 4 1 5 13
5 EGB 10 4 0 6 12
6 Allesø GF 10 0 1 9 1

StillingInde - U13 pige B (2008) • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tarup/Paarup IF 10 9 0 1 27
2 Dalum IF 10 5 2 3 17
3 Bogense G & IF 10 4 3 3 15
4 EGB 10 4 1 5 13
5 Søhus Stige 10 4 1 5 13
6 Glamsbjerg IF (2) 10 0 1 9 1

Holdets stab

Træner
ingen pic
Anne-Katrine Ladefoged Mølgaard